• English (English)
ما مشتاق به انجام تجارت با مشتریانی هستیم که به پیشنهاد بهترین ترکیب از کیفیت و ارزش اهمیت میدهند.
  • شرکت ویسمن
  • شرکت ویسمن
  • شرکت ویسمن
  • شرکت ویسمن
  • شرکت ویسمن

استعلام قیمت

شرکت ویسمن با هدف تسهیل فرآیند خرید مشتریان و جهت افزایش کانال های فروش محصولات خود نظیر دیزل ژنراتور کوپله کامینز پاور Cummins Power انگلستان و کوپله الکوز ELCOS ایتالیا ، فراتر از دریافت سفارش تلفنی و مراجعه حضوری، امکان پاسخ گویی آنلاین به استعلام و درخواست های مشتریان اعتباری خود را نیز جهت توسعه فروش خود فراهم نموده است.
از آنجایی که کیفیت انواع دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز ، مهمترین دلیل انگیزش مشتریان به خرید است، توسعه سایر فعالیت های خدماتی قابل ارائه به مشتریان نیز از نظر این شرکت، جزء عوامل ارتقا دهنده کیفیت محسوب می‌شود.
لازم به ذکر است شرکت ویسمن امکان تحویل موتور و دیزل های کامینز Cummins امریکا ، mtu المان ، پرکینز perkins انگلستان ، ولوو پنتا VOLVO PENTA سوئد با ژنراتور های استمفورد stamford انگلستان و مارلی موتور Marelli motor ایتالیا ، را به صورت کوپله فابریک کمپانی الکوز ELCOS ایتالیا را داراد. و همچنین امکان سفارش دیزل ژنراتور با پوشش ضد صدا کنوپی ( Enclosed set ) و آپشن های خاص دیگر نظیر هیتر گرمکن  آب و روغن ) ، پمپ تخلیه روغن وشارژر باطری به صورت فابریک امکانپذیر است.
لذا جهت تسهیل فرایند فروش به شما، مشتریان عزیز فرم درخواستی در ذیل این صفحه تهیه شده است که می توانید درخواست استعلام قیمت خود را در آن وارد نموده و به بخش بازرگانی ارسال نمایید، تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود. لطفا کد رهگیری خود را نیز یادداشت نمایید تا در صورت لزوم از آن برای پی گیری درخواست خود استفاده کنید.