• English (English)
ما مشتاق به انجام تجارت با مشتریانی هستیم که به پیشنهاد بهترین ترکیب از کیفیت و ارزش اهمیت میدهند.
  • محصولات الکوز
  • محصولات الکوز
  • محصولات الکوز
  • محصولات الکوز
  • محصولات الکوز
  • محصولات الکوز
  • محصولات الکوز

درباره الکوز

الکوز ELCOS شرکتی با بیش از 40 سال تجربه در زمینه تولید دستگاه های دیزل ژنراتور و موتور ژنراتورهای گازسوز است. الکوز ELCOS یکی از حرفه ای ترین پکیچرهای دنیا در زمینه کوپله و مونتاژ دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز میباشد که مولدهای مورد استفاده در این کمپانی از به روز ترین و پیشرفته ترین موتور و ژنراتورهای موجود نطیر کامینز Cummins امریکا ، پرکینز perkins انگلستان ، MTU المان ، ولوو VOLVO سوئد و ژنراتور های استمفورد STAMFORD انگلستان و مارلی موتور Marelli motori  ایتالیا میباشد.
الکوز ELCOS در شمال ایتالیا قرار گرفته و با تولید دستگاه های مولد برق در سطح وسیع و متنوع و برآوردن استانداردها یا نیازهای خاص با طراحی ویژه طبق درخواست مشتری نامی آشنا در بازار های ایتالیا و کشورهای دیگر است.
کمپانی الکوز ELCOS در بهار 2005 به مکانی به مساحت 24000 متر مربع انتقال یافت که پیشرفتی دائمی در فعالیت سالیانه اش ایجاد کرد و 3500 دستگاه دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز را در یک سال، و با گنجایش تولیدی بالغ بر 7000 دستگاه در سال ارائه داد.
کمپانی الکوز ELCOS همچنین شبکه فروشش را در ایتالیا و اروپا گسترش داد چرا که در صدد بود نقطه آغازی در زمینه تولید دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز با محصولاتی جدید و درجه کیفیت بالا و برآوردن تمام نیازها باشد.
برای اطمینان از محصولات و خدمات به استاندارد با کیفیت بالا UNI EN ISO 9001: 2000 الکوز ELCOS توجه فرمائید. انرژی مورد نیاز سیستم های ما یک خط تولید وسیع از دیزل ژنراتور و موتور ژنراتورهای گازسوز در کاربردهای تجاری ،صنعتی و مصرفی است . در مجموع سوخت تجهیزات نیروی مؤثر دیزل ژنراتور و موتور ژنراتورهای گازسوز الکوز نیروی خالص و یکنواخت را برای باز تولید انرژی ساخت ،اجاره انرژی ،موارد اضطراری و مصارف خانگی را تأمین میکند.
الکوز با بیش از 40 سال فعالیت در زمینه دستگاه های دیزل ژنراتور و موتور ژنراتورهای گازسوز با سرویس دهی منظم و یکپارچه برای پاسخ گویی به هر نیاز مشتری را آمادگی دارد .به کمک شبکه پشتیبانی الکوز ELCOS توزیع خدمات پیش و پس از فروش در محدوده ملی و جهانی بطور ویژه اختصاص داده میشود. به ویژه این خدمات رسانی برای پاسخ گویی به نیازهایی هستند که مطابق با خواست مشتری پیش میرود و نوع انتخاب ،خرید، اندازه دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز از لحاظ تعیین قدرت و تعمیرات دوره ای و عملکرد صحیح دستگاه را شامل می شود.